Informacja o plikach cookie

Zamknij [x]

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji

  Strona główna  
Strona główna
Ogłoszenie
Ogłoszenie
Temat: Kody PIN IBUK
Ogłoszenie dla: Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach
Data publikacji: 2023-10-27
Data ważności: 2024-06-30
Treść:
        Przypominamy, że do użytku studentów uruchomiony jest Serwis IBUK LIBRA. 
Jest to czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim. Elektroniczne wersje książek pogrupowane zostały wg zakresu: nauki ekonomiczne i nauki społeczne (w tym: pedagogika, psychologia, bezpieczeństwo, polityka informatyka)
Korzystanie z serwisu wymaga posiadania konta myIBUK udostępnianego na życzenie czytelników. Książki wykupione przez STANS można czytać przy użyciu komputera domowego po otrzymaniu specjalnego PIN-u i powiązaniu swojego konta indywidualnego IBUK.
Kody PIN IBUK są do pobrania drogą mailową. Swoje dane: nazwisko, imię, nr albumu oraz kierunek i miejsce studiowanianależy wysłać na adres biblioteka@stsw.edu.pl
Szczegółowe informacje na temat rejestracji i logowania oraz wykaz nieodpłatnych pozycji z poszczególnych dziedzin nauki znajdują się na stronie głównej STSW w zakładce:
 BIBLIOTEKA / Czytelnia internetowa IBUK LIBRA
Studentom, którzy pobrali IBUKI w ubiegłym roku akademickim przedłuża się termin do końca 2025 roku

      
Autor: Dychała Ewa
Załączniki

Wirtualny Dziekanat v. 4.3.0 b62 Copyright (c) 2023 APR System