Informacja o plikach cookie

Zamknij [x]

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji

  Strona główna  
Strona główna
Ogłoszenie
Ogłoszenie
Temat: Przypomnienie o kodach IBUK LIBRA
Ogłoszenie dla: Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach
Data publikacji: 2021-12-19
Data ważności: 2022-09-30
Treść:
        Przypominamy, że do użytku studentów i pracowników naukowych uruchomiony jest Serwis IBUK LIBRA. Jest to czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim. Znajdują się tam elektroniczne wersje książek z różnych dziedzin nauki. Korzystanie z serwisu wymaga posiadania konta myIBUK udostępnianego na życzenie czytelników w bibliotece wydziałowej w Kielcach. Książki wykupione przez StSW można czytać przy użyciu komputera domowego po otrzymaniu specjalnego PIN-u i powiązaniu swojego konta indywidualnego IBUK.
Kody PIN IBUK są do pobrania drogą mailową. Swoje dane: nazwisko imię, nr albumu oraz kierunek i miejsce studiowania należy wysłać na adres biblioteka@stsw.edu.pl
Szczegółowe informacje na temat rejestracji i logowania oraz wykaz nieodpłatnych pozycji z poszczególnych dziedzin nauki znajdują się na stronie głównej STSW w zakładce:
 BIBLIOTEKA / Czytelnia internetowa IBUK LIBRA

      
Autor: Dychała Ewa
Załączniki
Wirtualny Dziekanat v. 4.3.0 b47 Copyright (c) 2022 APR System